• https://www.facebook.com/botburadacom/Botburada
Buraya tıklayarak whatsapptan direk mesaj yazıp bilgi alabilirsiniz.Darkorbit Bot Nasıl Satın Alınır ?
 Darkorbit bot nasıl satın alınır

Darkorbit bot satın almak düşünüldüğü kadar zor değildir. İlk olarak hangi darkorbit botu almak istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Botların özeliklerine baktığınız halde hangi botun size uygun olduğuna karar vermediyseniz bizimle iletişime geçerek size uygun olan bota karar verebilirsiniz.

Alacağım Darkorbit Botu Seçtim Şimdi Ne yapmalıyım ?

Satın almak istediğiniz darkorbit botu seçtikten sonra sitemizin satın al kısmına tıklayabilirsiniz. Buradan fiyat, süre ve özellik gibi bilgileri görebilirsiniz. Kredi kartı ile satın almak için hemen satın al tuşuna basmanız ve ödeme yapmanız yeterli olacaktır. Havale veya eft ile alım yapmak isterseniz hesap numaralarımız bölümünden bir banka hesabımıza gerekli ücreti yatırıp ödeme bildirimi bölümünden formu doldurup göndermeniz yeterli olacaktır.

Satın Aldıktan Sonra Lisansım Nasıl Aktif Olacak ?

Darkorbit botu kredi kartı ile satın alırken alacağınız bota göre size sorular sorulmaktadır. Lisanslarınız hızlı aktif olabilmesi için bu sorulara cevap verilmesi verilmesi gerekmektedir. Nanobot satın alımında HWID kodu sizden istenmektedir. HWID kodunu satın almadan önce sitemizden botu indirip kurup üzerinden alabilirsiniz. Golembot için ise sizden gemi id numaranız istenmektedir. Gemi id numarasına geminizin ana sayfasından sol üst köşesinden ulaşabilirsiniz. Vertexbot ve Dope bot alımında mail adresiniz istenmektedir. Mail adresinizi doğru girdiğiniz takdirde size lisans key gönderilecek ve botun üzerinden gerekli alana keyi girerek kullanabileceksiniz.

  
4408 kez okundu